Мої розробки уроків, виховних заходів

Урок в 5 кл
Тема. Готуємося до вечірки.
Мета: розширити знання дітей з теми "Свята та вечірки", навчити виготовляти запрошення та писати короткий текст, удосконалювати навички читання, аудіювання, письма та усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури. ( Present  Simple Tense);
розвивати творчий потенціал учнів, пам'ять, увагу та вміння висловлювати свою думку;
виховувати культуру спілкування і колективну співпрацю.
Тип уроку: комбінований урок з елементами прикладного мистецтва.
Обладнання: підручник, О.Карп'юк, видеоролик, картки з опорними словами, опорні схеми, картон, ножиці, клей, кольорова стрічка.
Хід уроку
І. Вступна частина.
1Початок уроку
-Good morning, children! Glad to see you. Take your seats, please.
2. Перевірка домашнього завдання.
- We begin our lesson
-And now we check homework.
Ex.4 p.71
-What do you usually do in your free time?
Well, I like... and...
3.Актуалізація опорних знань
- Now we will do a little speech exercises
Мовленнєва зарядка
a)       Let’s revise the words we have learnt. Translate:  На дошці висять аркуші паперу зі словами: a guest, an invitation, a party, balloons, flowers, a birthday, to cut, to glue,  діти заплющують очі, вчитель прибирає одне слово з дошки, а учні повинні назвати його
b)      Guess the word! Close your eyes. Open your eyes. What word has disappeared? (Коли діти заплющують очі, вчитель прибирає одне слово з дошки, а учні повинні назвати його).
Проблемне запитання: Що об'єднує всі ці слова?
4.Повідомлення теми, мети і завдань уроку
Today we are going to  learn how to make an invitation and use knowledge that you have received during our previous lessons. We are doing lots of things today, so work hard.
ІІ. Основна частина.
1.Робота з підручником
Ex.3 p.76 (O.Karpuk)
 Listen and read the dialogue. Find out what Lilly's invitation look like.

2. Ознайомлення з правилами і способами дій.
Аудіювання.
- Children, I want you to guess the topic of our  invitation. I`ll read the sentences and you task is to finish them with the right words.
На дошці висять картинки, які будуть вам підказкою.
1.If you want to play football you need a ........   (ball)
2. In summer children like to eat......      (ice-cream)
3. Easter Bunny is a ......        (rabbit)
4. I`m your English .....       (teacher)
5. In winter children have winter ......       (holidays)
6. You write down your home-task in .....    (day-book)
7. There are four seasons of the year. They are winter, spring, summer and ......           (autumn)
8.The colour of the sun is .....        (yellow) 
(Діти називають слово та по черзі роблять запис на дошці, вказуючи на картинку та у зошит)
T: look at the first letters of this words and it`ll be topic of our invitation.
Read the key word. What is this?
Yes, it`s  BIRTHDAY.
 3. Розвиток навичок мовлення.
You are right. But first let`s ask each other a question:
When is your birthday?
(діти ставлять запитання один одному та дають відповіді на них, вчитель запитує у кількох учнів про дату народження сусіда)
Т: So, birthday is very beautiful holiday. Today we`ll make an invitation for your birthday.
Т: Be attentive! Watch the short video about making invitation for your birthday. (діти переглядають відео про виготовлення листівки на свято)
4. Застосування знань на практиці.
Takе a sheet of red paper and  bend  it half-and-halh and cut it.
CH1: I  take  a sheet of red paper and I  bend it half-and-half and I cut it.
Takе a smaller  sheet of  colored  paper and  glue over a red paper.
CH2: I  take a smaller  sheet of  colored paper and I  glue over a red paper.
Take a piece of string and decorate your card.
CH3: I  take a piece of string and I  decorate  my card.
(діти виготовляють запрошення, відповідно до рекомендацій вчителя)
5. Розвиток навиків письма.
T: Now we`ll write our invitations. Who can help us to write our invitation?
(учні оформлюють запрошення)
Now your invitations are ready.
Діти вручають запрошення один одному.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Підсумки уроку у формі міні-бесіди.
Did you like to do an invitation?
Can you do an invitation for Cristmas Party or New Year Party?
Yes, I/we like
Yes, I/we can
2. Оцінювання і мотивація.
3. Домащнє завдання.
повторити вивчену лексику, впр.3 с.73
Thank you for you good work at the lesson!


Немає коментарів:

Дописати коментар